Blog geri dön

Abdominoplasti Mi Vaser Liposuction Mı?

Abdominoplasti, karın bölgesindeki sarkmaların ve çatlakların giderilip, karna; sıkı, düz ve sarkık olmayan bir görünüm kazandırmak için yapılır. Karın bölgesine yapılan vaser liposuction işlemi ise kesisi olmayan, karın bölgesindeki fazla yağ dokularını milimetrik deliklerden alarak karnı inceltmek, şekillendirmek ve karın bölgesini çekici kılan hatları belirginleştirmek için yapılır. Karnında sarkma problemi olmayan ancak sporla erimeyen bölgesel yağlara sahip olan bireyler liposuction işlemi ile istedikleri karın görünümüne kavuşabilirler. Karın bölgesinde hem bölgesel yağ dokusu bulunan hem de karın sarkmasından şikayetçi olan kişilere, abdominoplasti ile birlikte vaser liposuction da yapılabilir. Böylece birey vaser liposuction ile ince ve zarif; abdominoplasti ile de sıkı ve düz bir karın görünümüne kavuşabilir.

Abdominoplasti Nedir?

Abdominoplasti, karın bölgesindeki sarkmaları ortadan kaldırmak, sıkı ve çekici bir karın görünümü meydana getirmek için yapılır. Karın germe operasyonu olarak da bilinen bu operasyon karındaki sarkmış olan fazla deri ve yağ dokusunun alınması için yapılır. Abdominoplasti operasyonu ile birlikte vaser liposuction işlemi de gerçekleştirilebilir.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser liposuction, herhangi bir vücut bölgesindeki fazla yağ dokularını alarak o bölgeyi inceltmek, şekillendirmek ve ilgili bölgede çekici bir görünüm oluşturmak için yapılır. Bu operasyonun en sık uygulandığı bölge karın, göbek ve bel bölgesidir.

Abdominoplasti’nin Avantajları Nelerdir?

Abdominoplastinin avantajları arasında şunlar yer alır:

  • Daha kapsamlı bir operasyondur. Bu operasyon ile karındaki hem sarkmalardan hem de fazla yağ dokularından kurtulunabilir.
  • Karın bölgesinin tamamını hedef alır ve bölgenin bütünlüklü olarak daha estetik bir görünüm edinmesini sağlar.
  • Gerek duyulursa göbek deliğinin konumu bile daha sıkı ve çekici bir karın görünümü oluşturmak için düzenlenebilir.

Abdominoplastinin avantajları bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Abdominoplasti Fiyatları

Ankara abdominoplasti fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button