Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Can hocama teşekkür ediyorum . Estetik konforunu sonuna kadar yansıtan bir doktor. Meme küçültme ameliyati oldum 1 ay önce 1 aydır tek yaşadığım şey konfor. Tıp etiği de yüksek seviyede. Teşekkürler..

D.Ö.

Göğüs küçültme ameliyatı oldum 1 ay önce ve Can hocamız sayesinde herşey mükemmel geçti. Anxiety sorunum var 4 yıldır korkumdan ameliyat olamıyordum. En sonunda Can hocamla tanıştım. Kendisi bana güven verdi ve hemen ameliyat oldum.Kendisine sonsuz teşekkürler .Can hocamla birlikte nazik asistanı Sonay hanımada sevgilerimi iletiyorum. Herzaman yanımda oldular.Sadece ameliyat değil ameliyat sonrası sürekli ilgilendiler. Hocamla birlikte tüm ameliyat ekibine de teşekkür ederim.Sorunsuz bir şekilde süreci geçirmeme yardımcı oldular.Hocam emeğine sağlık Allah razı olsun senden.Ameliyat olmak düşünceniz varsa hiç düşünmeden gidin.Gözünüz kapalı guvenebilirsiniz .Kafanıza takilan her sorunuza Can bey mutlaka cevap veriyor asla başından savmıyor.Kesinlikle tek adresiniz derim. 🤗🤗

Çağıl G.

Kliniğe ilk adım attığımız andan itibaren ilgi, alaka olarak çok memnun kaldık. Operasyon öncesi ve sonrasında sorduğumuz tüm sorulara sabırla ve ilgiyle cevap veren Can Öztekin hocamıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Fatih A.

Merhabalar, 28 yaşında büyük meme sorunu olan bir bireydim. İnsanlar arasında dışlanan, alay konusu bir birey olarak hayatımı sürdürdüm. Can hocamızı tercih etmemin sebebi sanatındaki ustalığıyla ismini duyurmuş olmasıydı.
Ameliyat sonrası sürekli ayna karşısında kendimi izliyorum 🙂 Hocamıza çok minnettarım 🙂

İbrahim A.

Estetik konularında güven benim için çok önemli ve ilk günden itibaren Can bey ve ekibi bu güveni fazlasıyla veriyor insana. İlk randevumdan sonra daha 24 saat geçmeden ameliyat olmaya karar verdim ve geçtiğimiz hafta ameliyatım gerçekleşti. Bu sürecimde yardımcı olan tüm ekip arkadaşlarına ve Can beye çok teşekkürler.

Cihan E.

Çok uzun zamandır ertelemiş olduğum bel ve göğüs çevresindeki inatçı yağlardan kurtulmak için bir dost tavsiyesi sayesinde Sayın Can hocama muayene oldum. Operasyon öncesi ve sonrası yapılacak işlemleri o kadar ayrıntılı bir şekilde sırası ile anlattı ki hiç düşünmeden tamam dedim. Şu an ameliyatımın birinci ayındayım muhteşem bir görüntü Hocam elinize sağlık sizi tanıdığıma çok memnunum.

Orhan A.

Herşeyden önce sayın hocam can öztekin gerçekten güven verici ve tam bir profesyonel olduğunu belirtmek isterim ben vaser liposakşan yaptırdım ve çok mutluyum.
Hocam size ve ekibimize çok teşekkür ederim.

Murat E.

Can hoca çok ilgili bilgili küçük bir uygulama yaptı bana ama onu yaparken bile çok ilgilendi kesinlikle tavsiye ederim.

Neslihan Ö.

Merhaba ben karın ameliyatı oldum doktorumdan çok memnunum. Netten çok fazla araştırdım. Hiç bir doktor içime sinmemisti. Can beyle görüşmeye gittiğimde de çok umutlu deyildim. Lakin doktorumun tecrübesi ile beni muayene edip beni çok iyi anlaması ve benicok güzel tecrübesini ifade etmesi etkiledi ve kabul ettim. Ameliyatımı oldum. Bu gün bir ay oldu. Harika bir ameliyat geçirdim ne ağrı ne halsizlik yaşadım. ilk dakikada iki saat yürüttü ertesi gün taburcu oldum. Dikislerim içerden dikilmişti incecik bir kalemle çizilmiş gibi izim var zamanla daha az kalacağını düşünüyorum. Eline emeğine yüreğine sağlık iyiki tanımışım çalışanların güler yüzü ilgi alakaları çok guzel çok teşekkür ederim.

Ö.S.

Merhabalar,

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; burun ameliyatına hep zor gözüyle bakılır. Evet benim de çekincelerim vardı karar aşamasında fakat görüşme sırasında hiçte abartmadan yaşayacağım süreci sırası ile açık açık anlattığı için doktoruma olan güvenim tamdı. Ameliyattan çıktığımda korktuğum hiç birseyi yaşamadım bu benim için inanılmazdı. Ilk günümden itibaren hiç agrım acım olmadi. 2 gün sonra tampon çıkarken de 1 hafta sonra dikiş alinirkende acı çekmedim 🙂🙏 doğru doktor seçimi yapmış olmamın mutluluğunu paylaşmak istedim
Bugun tam 1 ay oldu hem saglik hem estetik içeren bir ameliyattı ve 1. Ayimda bile cook çok güzel sonuç
Kesinlikler herkese tavsiye ederim.

Buradan doktorum Can Oztekin’e tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyorum 🙂

Nuray Y.

Meme küçültme estetiği oldum. Çok ciddi problemlerim ve rahatsızlıklarım vardı. Bütün bunların yanı sıra çok uzun yıllardır süre gelen kronik rahatsızlığım var, çok büyük riskler olması sebebiyle son 15 yılımı bu ameliyatı yapabilecek cerrah aramakla geçti.
Can Hocamın naif ve profesyonel yaklaşımları sonucu daha ilk görüşmemizde ameliyat kararını verdim.
Şimdi Can Hocamın sayesinde sağlığıma , güzelliğe ve kadın olmanın verdiği özgüvene kavuştum.
Şimdi alış- verişin keyifini çıkarıyorum..
Benim gibi çok ciddi rahatsızları olan bir insanı dahi 0 / sıfır sorunla tedavi eden Can Hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .
Op. Dr. Can ÖZTEKİN Beyefendi’ ye teşekkürlerimi sunuyorum🙏🏻🌸

Özlem Ş.

Can Hocam çok iyi bir cerrah olması yanında çok sabırlı ve inanılmaz nazik bir hekim çok profosyenel bir ekibi var. Beş buçuk saat süren uzun bir ameliyatın ardından 2 gün sonra kendi arabamı kullanarak işimin başına döndüm.Yıllardır boş yere ertelemiş ve korkmuşum .Şimdi her aynaya baktığımda kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

Seda

Hastaya yaklaşımı ile oluşturduğu güven ve tabiki yarattığı sonuç ! Meme büyütme ameliyatı düşünenlere şiddetle tavsiye edebileceğim mükemmel bir cerrah.

Ela D.

Son derece sabirli, guvenilir ve isinde super! Gozunuzde buyuttugunuz tum islemler ve operasyonlar Can Oztekin’le cok kolay. Yillardir memnun kalmayani ne gorduk ne duyduk ne de bizzat yasadik.

Nil T.

Yorumunuzu Gönderin!


    Call Now Button