Vaser Liposuction Ankara

Vaser liposuction Ankara, günümüzde fazla yağlardan kurtulmanın ve vücudu şekillendirmenin en etkili ve zararsız yoludur. Liposuction’daki temel hedef olan incelmenin yanı sıra, vücudun şekillendirilmesi ve estetik hatların belirginleştirilmesi işlemi olan vaser liposuction’un, klasik liposuction veya lazer liposuction uygulamalarına göre birçok avantajı bulunmaktadır. Bir çeşit ileri liposuction, liposculpture yöntemidir. Dokuya saygılı ultrasonik yağ eritme teknolojisi ile yağlar eriyik halinde kolayca alınabilmektedir. Ek olarak beraberinde çok güzel bir sıkılaşma sağlar. Yapan kişi de tecrübeli olunca high definition yapmak yani gerçek ayrıntıları ortaya koymak mümkün olur çünkü vaser liposuction lazer liposuction dan farklı olarak ısı etkisiyle yağ eritmez. Karın, bel, basen bölgesi, uyluk içi, bacaklar ve kollar gibi bölgesel yağlardan şikâyetçi olan kişiler için ideal bir uygulamadır. Ek olarak lipödem tedavisi yapılacak kadınlarda veya jinekomasti tedavisi yapılacak erkeklerde Vaser Liposuction altın standarttır. Eğer siz de kolay uygulanan ve zararsız bir yöntemle fazlalıklarınızdan kurtulmak, sıkılaşmak ve şekillenmek istiyorsanız Vaser Liposuction için Ankara’daki kliniğimizi arayabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser Liposuction’ın klasik liposuction veya lazer liposuction uygulamalarından temel farkı; liposuction işleminden sonraki iyileşme sürecini kısaltması ve ayrıntılı çalışmaya imkan vermesi nedeniyle lazer liposuction’ın dezavantajlarını ortadan kaldırmasıdır. Ultrasonik ses dalgalarının enerjisi ile yapılan bir işlem olduğu için ısıyla yağ eritmek söz konusu değildir. Ses dalgaları, yağın olduğu bölgeye ulaşarak buradaki fazla yağı sağlıklı bir şekilde eritir. Öyle ki; eriyik hâldeki bu yağ hücresel olarak canlı olduğu için buradan alınan yağ vücudun farklı bölgelerinde de kullanılabilmektedir. Vaser Liposuction, doku seçici özelliği sayesinde uygulandığı bölgedeki dokunun tamamına değil, yalnızca yağ olan kısımlara enerji gönderir. Böylece tedavi edilmek istenen bölge etkin bir şekilde yenilenirken diğer dokuların zarar görmemesi sağlanır. Bu nedenle ameliyat sonrası toparlanma süreci çok daha kısadır.

Vaser Liposuction’ın farklarından biri de; işlemin asıl amacının vücudu şekillendirmek olmasıdır. Vücudun daha çekici ve estetik görünüme sahip olması için sadece zayıf, ince olmak yeterli değildir. Yağ dokularının toplandığı bölgelerdeki estetik çizgilerin belirginleşmesi ve vücut hatlarını ortaya çıkarması gerekir. Vaser Liposuction’ın artılarından biri; tecrübeli ellerde yani doğru uygulandığı zaman bu estetik kıvrımları belirginleştirmesi ve böylece çok yönlü fayda sağlamasıdır.

Vaser Liposuction Kimlere Uygundur?

Sağladığı pek çok faydanın yanında unutulmamalıdır ki Vaser Liposuction kilo vermek için yapılan bir uygulama değildir. Vaser liposuction ile her ne kadar ciddi miktarlarda yağ almak mümkün olsa da uygulamanın amacı; vücudu şekillendirmek ve spora rağmen erimeyen, inatçı bölgesel yağlardan kurtulmaktır. Cinsiyet fark etmeksizin uygulanabilir. Karın, bel, popo, basen, uyluk içi, bacak, diz kapağı, kol, gıdık bölgelerinde inanılmaz sonuçlar yaratılır. Erkeklerde en sık karın ve bel bölgesindeki fazlalıkların alınması için kullanılır. İsteyen ve uygun olan hastalarda karın kasları da ortaya konulur. Erkeklerde göğüste sıkça çalışılan bir alandır. Kadınlarda karın ve bele ince ve sportif görünüm kazandımak için, Vaser Liposuction sıkça tercih edilir. Gıdı bölgesinde, temel problemin yağlanma olduğu ağır boyunlu olarak adlandıracağımız hasta gurubunda çok etkilidir. “Lipödem Hastaları” (Ağrılı Yağlanma Sendromu) ise özel bir gurup olup, vaser liposuction lipödem tedavisinde altın standarttır. Kadınlarda “yağ enjeksiyonu ile popo büyütmede” ve erkeklerde “jinekomasti tedavisinde” altın standarttır. Kısaca; 18 yaşını doldurmuş, aşırı kilo problemi, cilt enfeksiyonları ve ciddi sağlık sorunları olmayan kadın ve erkekler Vaser Liposuction yaptırabilirler. Ayrıca obezite cerrahisi sonrası yani zayıflama ameliyatları sonrası hastaların toparlanmasında güzel bir yardımcı yöntemdir.

Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Yapılır?

Vaser liposuction ile bölgesel yağlanma görülen bölgelere teker teker uygulama yapılabileceği gibi tüm vücuda ya da birden fazla bölgeye de aynı anda uygulama yapılabilir. Gıdıdan ayak bileğine kadar tüm alanlarda uygulanabilir. Erkeklerde jinekomastinin yani meme büyüklüğünün tedavisi Vaser Liposuction ile yapılabilmektedir. Kadınlarda lipödem tedavisinde altın standarttır.

  • Gıdı, yanak geçişleri
  • Karın, bel ve sırt bölgesi
  • Erkeklerde ayrıca göğüs bölgesi ve jinekomasti tedavisinde
  • Kalça, basen ve popo geçişleri
  • Yağ enjeksiyonu ile popo büyütme
  • Kollar; erkeklerde ayrıca kol kasları geçişleri
  • Uyluk içi, dizin iç kısımları
  • Lipödem hastalarında kalça, basen, uyluk bölgesine ek olarak bacak ve ayak bilekleri olarak sıralanabilir.

Vaser Liposuction Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vaser liposuction, klasik liposuction yöntemlerine göre doktorun uzmanlığının ön planda olduğu bir yöntemdir. Vaser Liposuction ile incelme ve sıkılaşmanın yanı sıra estetik çizgilerin belirgin hâle getirilmesi de mümkündür. Aynı zamanda bir bölgeden alınan yağlar başka bir bölgeye transfer edilip kalıcı olarak yerleştirilebilir. Örneğin; karında yağlanması olan ve beli olmayan kalın bir kadına; incecik bir belin yanı sıra orta hat ve yan olukları olan incecik sportif görünümlü bir karın yapılıp. Aynı anda karından alınan yağlar güvenli bir şekilde popo bölgesine enjekte edilebilir. Böylece belin ince, kalçaların dolgun olduğu estetik bir görünüm elde edilir. Yada bir başka kadında düz, basık, yayvan ve geniş gözüken bir popo çalışılabilir. Daha dar ve kısa hale getirip, yayvanlığı oluşturan basenleri yok edip, popo bacak geçişlerini ortaya koyup, yağ transferi ile popo yuvarlaklığını yani bombesini artırabiliriz. Erkekte karın, beli ve göğüsü inceltmenin yanı sıra, kasları ortaya koyup hatta yağ transferi ile göğüste fazladan kaslı görünümde elde edebiliriz. Fakat bu işlem sırasında uzman bir göze olan ihtiyacınız her zamankinden daha çoktur. Vaser Liposuction uygulaması yapan doktor, estetik standartlarına son derece hâkim ve Vaser Liposuction ile uygulama deneyimi olan, kendini geliştirmeyi seven bir doktor olmalıdır. Eğer Ankara’da Vaser Liposuction uygulamasında deneyimli bir doktor arıyorsanız Op. Dr. Can Öztekin ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Vaser Liposuction Fiyatları 2024

Vaser liposuction Ankara, klasik liposuction veya lazer liposuction yöntemine göre vücudu birçok yönden şekillendiren ve estetik kazandıran bir işlemdir. İyileşme süreci daha kısadır. Eğer işlemden sonra kilo kontrolü sağlanırsa Vaser Liposuction etkisi kalıcı olacaktır. Tabii işlemin başarısında doktorunuzun ilgi ve deneyimi de önemlidir. Vaser Liposuction işlemi, Op. Dr. Can Öztekin tarafından yapılan ve birçok hastamızın vücuduyla barışmasını sağlayan estetik işlemlerden biridir. Vaser Liposuction fiyatları ise uygulama yapılacak bölgeye, bir anda kaç bölgeye işlem yapılacağına ve aspire edilen yağın yeniden kullanım durumuna göre değişir. Bu nedenle Vaser Liposuction fiyatları belirlenmeden önce muayene olmanız ve size özel fiyatları öğrenmeniz tavsiye edilmektedir. 2024 Ankara Vaser Liposuction fiyatları hakkında bilgi ve randevu almak için kliniğimizi arayabilirsiniz.

Call Now Button