Op. Dr. Can ÖZTEKİN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi


Ankara doğumlu olan Dr. Can Öztekin; ilköğretim ve liseyi T.E.D. Ankara Kolejinde, tıp fakültesini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, ihtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi A.D.’da tamamlamıştır.

Profesyonel yaşantısında estetik cerrahi ameliyatları yapmaktadır. Bunun yanında her türlü doğmalık bozukluklar, flep ve mikrocerrahi, el cerrahisi, yanıklar, maksillofasyal cerrahi, cilt lezyonları, cilt kanserleri gibi plastik cerrahinin diğer uğraşı alanlarının tamamında hizmet vermektedir.

Kliniğimiz 2004 yılında kurulmuş olup; 2004-2007 yılları arasında Tunalıhilmi Caddesi’nde, 2007 – 2017 yılları arasında Uğur Mumcu Caddesi’nde.(Köroğlu Cad.) hizmet vermiştir. 2017 başından itibaren ise Park Oran Ofis Kat :13 No :44 Oran, Çankaya / ANKARA adresinde hizmet vermektedir. Bu yıllar içerisinde aynı zamanda Op. Dr. Can ÖZTEKİN Ankara Özel Güven Hastanesi’nde ve Özel Ankara Acıbadem Hastanesi’nde de görev yapmıştır. Op. Dr. Can Öztekin kendi muayenehanesinde çalışmaya devam etmekte olup, ameliyatlarını Özel Acıbadem Ankara hastanesinde yapmaktadır.

Hizmet verdiğimiz konular:

  • Estetik Cerrahi
  • Rekonstrüktif Plastik Cerrahi
  • El Cerrahisi / Mikrocerrahi
  • Kliniğimizde son teknoljik gelişmeler ışığında, en gelişmiş ve yeni ameliyat teknikleri uygulanmaktadır. Sürekli gelişmekte olan minimal invaziv cerrahi prensipleri ile daha tatminkar ve doğal sonuçlar amaçlanmaktadır.
can oztekin
Call Now Button