Blog geri dön

Vaser Liposuction İle Vücut Şekillendirme

Vaser liposuction ile vücut şekillendirme, vücudu şekillendirmek ve vücut hatlarını düzenlemek amacıyla başvurulan en modern cerrahi tekniklerden biridir. İnsan vücudunun çeşitli bölgelerinde, tüketilen besinlerin miktarına ve benzer etmenlere bağlı olarak yağ birikimi görülür. Bu bölgesel yağlar, bazen spor ve diyet yapılıyor olsa bile erimezler. Dolayısıyla da bulundukları bölgenin görünümünü olumsuz etkileyebilirler. Bahsi geçen yağ dokularının birikim gösterdiği kollar, bacaklar, kalçalar, göğüsler ve karın gibi bölgelerde kalınlaşma görülebilir. Bu kalınlaşmaya bağlı olarak ise ilgili bölgeleri çekici kılan hatlar yağ dokularının ardında kalarak kaybolabilirler.

Vaser liposuction sayesinde bahsetmiş olduğumuz yağ dokuları direkt olarak hedef alınabilir, bu dokularda istenilen miktarda erime gerçekleştirilebilir. Böylece ilgili bölge son derece detaylı bir şekilde şekillendirilebilir. Üstelik bu şekillendirme işlemi sırasında çevre dokulara neredeyse hiç zarar verilmez. Çünkü vaser liposuction doku seçiciliği olan, özel bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilmektedir.

Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Yapılır?

Vaser liposuction sayesinde şu gibi bölgelerdeki erimeye dirençli yağ dokularına müdahale edilebilir:

  • Yüz.
  • Gıdı, boyun ve dekolte bölgeleri.
  • Bacaklar ve uyluk bölgesi.
  • Kalça ve kalça geçişleri.
  • Karın, göbek ve sırt bölgeleri.
  • Memeler ve göğüs bölgesi. (Özellikle de erkeklerde jinekomasti tedavisi kapsamında vaser liposuctiona başvurulabilir. Böylece karın kasları belirginleştirilirken bölgedeki feminen görünüm ortadan kaldırılabilir.)

Vaser liposuction bu gibi bölgelere yapılabilir.

Vaser Liposuction’ın Faydaları Nelerdir?

Vaser liposuctionın faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Bireyin taleplerine, genel estetik ölçütlere ve cinsiyet karakteristiğine uygun bir vücut görünümü meydana getirilmesine yardımcı olur.
  • Fazla bölgesel yağların alınmasına yardımcı olarak hedef bölgedeki estetik sorunları giderir.
  • Bireyin bölgesel yağları sebebiyle deneyimlediği özgüven sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Vaser liposuctionın yararları ve faydaları bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Vaser Liposuction Fiyatları 2024

Ankara vaser liposuction fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button