Blog geri dön

Tam ve Mini Karın Germe Arasındaki Farklar Nelerdir?

Tam karın germe ve mini karın germe operasyonları, hemen hemen aynı bölgeyi hedef alan ancak kapsamları farklı olan operasyonlardır. Mini karın germe ameliyatı genellikle göbek deliğinin alt bölgesine uygulanır. Buradaki sarkmaları ortadan kaldırmak için yapılır. Tam karın germe ameliyatı ise karnın tamamına uygulanır ve karnın tamamında sıkı bir görünüm oluşturmak için tercih edilir. Tam karın germe ameliyatında ihtiyaç duyulursa göbek deliğinin konumu, daha sıkı, düz ve çekici bir karın görünümü meydana getirmek için değiştirilebilir. Mini karın germe ameliyatında ise genellikle göbek deliğinin konumuna müdahale edilmez.

Tam Karın Germe Mi Mini Karın Germe Mi Yaptırmalıyım?

Karın bölgenizde meydana gelen estetik sorunların, genellikle göbek deliğinin alt kısmında yoğunlaştığını düşünüyorsanız ve bu bölgedeki sarkmalardan kurtulmayı istiyorsanız mini karın germe ameliyatını tercih edebilirsiniz. Ancak karın bölgenizin tamamında sizi rahatsız eden estetik sorunlar varsa, sarkma ve çatlak gibi sorunlar karnın tamamını etkiliyorsa tam karın germe ameliyatını tercih edebilirsiniz. Hangi operasyonu tercih etmeniz gerektiğinden emin değilseniz estetik cerrahınız ile iletişime geçebilir, bir muayenenin ardından doktorunuzun konu hakkındaki profesyonel görüşlerini ve tavsiyelerini öğrenebilirsiniz.

Mini Karın Germe Yaptıranlar Sonradan Tam Karın Germe Yaptırabilir Mi?

Daha önce mini karın germe ameliyatı yaptırmış olan bireyler, ihtiyaç duyuyorlarsa ve sağlık durumları da operasyon için müsaitse sonradan tam (total karın germe) karın germe ameliyatı yaptırabilirler.

Ankara Mini Karın Germe Fiyatları

Ankara karın germe ameliyatı fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button