Blog geri dön

Karın Germe Ameliyatı Kilo Verdirir Mi?

Karın germe ameliyatı, karnı sıkılaştırmak, sarkıklıkları ve çatlakları gidermek, düz ve sıkı bir karın görünümü meydana getirmek için yapılır. Bunun mümkün olabilmesi için de cerrah, karın bölgesindeki sarkmış olan fazla deri ve yağ dokusunu çıkarır, kalan dokuları da özel germe yöntemleri ile düzenler. Karın germe ameliyatı sırasında fazla dokular alındığı için hasta bir miktar kilo verir.

Karın Germe Ameliyatıyla Kaç Kilo Verilir?

Karın germe ameliyatı sırasında, bölgeden alınan sarkmış dokunun miktarına bağlı olarak belli miktarda kilo verilmesi mümkündür. Verilen kilonun miktarı, bölgeden alınan sarkmış dokuların ağırlığına göre değişiklik gösterebilir.

Karın Germe Ameliyatında Kaç Kilo Gider?

Karın germe ameliyatı sayesinde sarkmış olan fazla deri ve yağ dokusu tamamen alınır. Sarkmış olan doku miktarı kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği için, verilen kilo miktarı da değişebilir.

Karın Germe Sonrası Kilo Alınır Mı?

Karın germe sonrası kilo alınması mümkündür. Operasyon sonrası kilo alınması bölgedeki kas ve deri dokusunun, ameliyat ile edindiği formu kaybetmesine neden olabilir. Buna bağlı olarak da karın germe ameliyatı ile edinilen görünüm zarar görebilir. Bu yüzden karın germe ameliyatı sonrası kilo almamaya dikkat etmek gerekir.

Karın Germe Sonrası Kilo Alanlar Ne Yapmalı?

Karın germe sonrası kilo alanlar, sağlıklı bir diyet ve düzenli spor programı edinmelidir. Böylece dengeli bir şekilde, dokularda deformasyon oluşmasına neden olmadan kilo vermelidirler.

Ankara Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Ankara karın germe ameliyatı fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button