Blog geri dön

Jinekomasti Atleti Ne İşe Yarar?

Jinekomasti atletinin iki türü bulunmaktadır. Jinekomasti ameliyatı sonrası kullanılan ve jinekomasti korsesi olarak da bilinen jinekomasti atleti; bölgedeki ödemin hızlı bir şekilde dağılması ve göğüs dokularının desteklenmesi için kullanılır. Böylece ameliyatın iyileşme sürecinde gelişebilecek bazı komplikasyonlar önlenebilir ve iyileşme süreci hızlandırılabilir. Bir diğer jinekomasti atleti türü ise göğüs bölgesinin daha toplu bir görünüm edinmesi, jinekomastiye bağlı gelişen büyük meme görünümünün gizlenebilmesi için kullanılmaktadır.

Jinekomasti Atleti Nedir?

Jinekomasti atleti, jinekomastiye bağlı gelişen meme büyümesinin gizlenmesi veya ameliyat sonrasında göğüs dokularının desteklenmesi amacıyla kullanılan, özel bir medikal giysidir. Jinekomasti atletleri farklı markalar ve modeller ile satışa sunulabilirler. Jinekomasti ameliyatı sonrasında kullanılan jinekomasti atleti için, doktorun önerdiği modeli kullanmakta fayda vardır.

Jinekomasti Atleti İşe Yarıyor Mu?

Jinekomasti atleti, gerçekten de büyük meme görünümünün gizlenmesine ve meme bölgesinin daha toplu görünmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte bu atletlerin düzenli bir şekilde kullanımı, göğüs bölgesindeki kas ve bağ dokuların tembelleşmesine yol açabilir. Dolayısıyla da memeler yalnızca büyük görünmekle kalmaz aynı zamanda çok daha sarkık bir görünüm edinebilir. Yani jinekomasti atleti, uzun vadede jinekomastinin tedavi edilmesini sağlamaz, aksine göğüs bölgesindeki olumsuz görünümün ilerlemesine katkı sağlayabilir.

Jinekomasti Atleti Nerede Satılır?

Jinekomasti atleti, çeşitli medikal marketlerden veya internet sitelerinden temin edilebilir.

Jinekomasti Atleti Zararlı Mı?

Jinekomasti atleti, uzun vadede meme dokularının sarkmasına ve memelerin dolaylı olarak daha büyük görünmesine yol açabilir. Bu yüzden uzun süre boyunca jinekomasti atleti kullanılması tavsiye edilmez.

Jinekomasti İçin Kesin Çözüm: Jinekomasti Ameliyatı ve Vaser Liposuction

Jinekomastinin kesin tedavisi günümüzde yalnızca iki uygulama ile sağlanabilmektedir. Bunlardan ilki açık jinekomasti ameliyatıdır. Diğeri ise izsiz ve hızlı bir iyileşme süreci vaat eden vaser liposuction uygulamasıdır. Jinekomasti atleti gibi, dokuların desteklenmesi ve gizlenmesi için kullanılan giysiler, jinekomastinin tedavi edilmesini sağlamaz.

Ankara Jinekomasti Ameliyatı Fiyatları

Ankara jinekomasti ameliyatı fiyatları, ameliyatın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button