Blog geri dön

Göğüs Dikleştirme Diğer Göğüs Estetikleri İle Yapılabilir Mi?

Göğüs dikleştirme operasyonu, göğüs dokularının yeniden düzenlenmesi, göğüslerin genç ve dik bir görünüm kazanabilmesi için yapılır. Elbette operasyonun en temel amacı bireyin estetik standartlara uygun, vücut ölçüleri ile uyumlu olan, çekici memelere kavuşmasını sağlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda bazen memeleri yalnızca dikleştirmek yeterli olmayabilir. Operasyon kapsamında memelerin büyütülmesi veya vücut ölçüleri ile uyumlu olacakları şekilde küçültülmeleri de gerekebilir. Göğüs dikleştirme operasyonu diğer göğüs estetikleri ile güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Kombine göğüs estetikleri, tek ameliyatla yapıldıkları için çok daha avantajlıdırlar.

Göğüs Dikleştirme ve Göğüs Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göğüs dikleştirme ve göğüs büyütme ameliyatı, genel anestezi altında, ağrısız bir şekilde yapılmaktadır. Operasyon sırasında göğüslerin dik bir görünüm kazanabilmesi ve istenilen göğüs hacminin meydana getirilebilmesi için silikon protezler kullanılabilir. Aynı şekilde hastanın kendi bedeninden, mini-liposuction işlemleri ile alınan yağ dokuları da memelerin hem büyütülmesi ve hem de dikleştirilmesi amacıyla kullanılabilir. Operasyon genellikle iki saat kadar sürer ve hastalar bir günlük hastane yatışının ardından taburcu edilirler.

Göğüs Dikleştirme ve Göğüs Küçültme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Göğüs dikleştirme ve göğüs küçültme ameliyatı, genellikle 2 saat içerisinde tamamlanan, genel anestezi sayesinde ağrısız bir şekilde yapılan operasyonlardır. Bu operasyonlar sırasında göğüslerde sarkmaya yol açan fazla yağ ve deri dokusu cerrahi olarak çıkarılabilir. Kalan meme dokuları yeniden düzenlenerek dik ve vücut ölçüleri ile uyumlu olacak derece küçültülmüş bir göğüs görünümü meydana getirilebilir.

Ankara Göğüs Dikleştirme Ameliyatı Fiyatları 2024

Ankara göğüs dikleştirme ameliyatı fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button