Blog geri dön

Ankara En İyi Burun Estetiği Doktoru Kimdir?

Burun estetiği, yüzü ilgilendiren son derece önemli bir cerrahi operasyondur. Etkileri kalıcıdır ve istenmeyen bir burun görünümü ortaya koyulduğunda hastanın yeniden burun estetiği (revizyon burun estetiği) yaptırması gerekebilmektedir. Bu yüzden hastaların bu gibi önemli bir cerrahi operasyonu, alanında en iyisi olan doktorlardan talep etmek istemesi son derece doğaldır. Bununla birlikte doktorları, ‘’iyi’’ veya ‘’kötü’’ diye sınıflandırmamıza yarayan bir puanlama sistemi bulunmamaktadır. Burun estetiği gibi operasyonlar genel olarak aynı prosedürler doğrultusunda gerçekleştirilse de gerek planlama gerekse de uygulama sürecinde her doktorun başvurduğu farklı yöntemler vardır. Bu yüzden doktor seçimi yaparken hastalar; bu yöntemlere, doktorun iletişim tarzına ve portföyüne dikkat edebilirler. Böylece kendileri için en iyi olan burun estetiği doktorunu bulabilirler.

Burun Estetiği Doktoru Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Burun estetiği doktoru seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında şunlar yer alabilir:

  • Doktorun tarzı ve portföyü hakkında bilgi alınabilir.
  • Doktorun cerrahi operasyonu gerçekleştireceği hastane veya klinik hakkında bilgi alınabilir. İlgili sağlık kurumunun sunacağı imkanlar, operasyon cihazlarının kalitesi vs. gibi etmenler operasyonun başarısı için önem taşır.
  • Doktorun referansları incelenebilir, doktorun yaptığı operasyonlar hakkında yazılmış olan yorumlara göz atılabilir.
  • Doktorun sizinle kurduğu iletişim çok önemlidir. Bu yüzden doktor seçimi yaparken kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceğiniz bir cerrahla çalışmanız çok daha yararlı olacaktır.

Burun estetiği doktoru seçerken dikkat edilmesi gerekenler bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Burun Estetiği Fiyatları

Ankara burun estetiği fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button