Blog geri dön

Yüz Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

  • Burun Dolgusu: Burun dolgusu, burundaki minimal estetik sorunları, cerrahi işleme başvurmadan düzeltmek, burnu şekillendirmek ve burna çekici bir görünüm kazandırmak için yapılır. Bu uygulama sırasında, hyalüronik asit kullanarak burna yüz ile uyumlu, şekil bozukluklarından arındırılmış bir görünüm kazandırılabilir.
  • Çene Dolgusu (Jawline Dolgusu): Çene dolgusu veya jawline dolgusu, çene hattına belirgin bir görünüm kazandırmak amacıyla yapılır. Bu uygulama sayesinde yüzü çekici kılan çene hattı belirginleştirilebilir veya şekillendirilebilir. Çene dolgusu, burun dolgusu ve dudak dolgusu ile birlikte en çok tercih edilen dolgu uygulamalarından biridir.
  • Göz Altı Işık Dolgusu: Göz altı ışık dolgusu, göz altındaki morlukları, hacim kaybına bağlı gelişen çökmeleri ve yorgun görünümü gidermek amacıyla yapılır. Bu uygulama sayesinde göz çevresinde yüz ile uyumlu ve göz güzelliğini ortaya çıkaran, çekici ve genç bir görünüm meydana getirilebilir.
  • Yanak Dolgusu (Elmacık Kemiği Dolgusu): Yanak dolgusu veya elmacık kemiği dolgusu, elmacık kemiğini belirginleştirmek, yanaklara hacim kazandırarak bölgedeki çökmeleri gidermek için yapılır.
  • Dudak Dolgusu: Dudak dolgusu, dudağı dolgunlaştırmak, dudakların birbirleriyle ve yüzün geri kalanıyla uyumlu, çekici bir görünüm edinebilmesi için yapılır. Dudak dolgusu, günümüzde en çok tercih edilen dolgu uygulamalarının başında gelmektedir.
  • Alın Dolgusu: Alın dolgusu, alın bölgesinde ortaya çıkan çökmeleri, kırışıklıkları ve doğumsal çukurları gidermek amacıyla yapılan dolgu uygulamasıdır.

Yüz dolgusu çeşitleri bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Yüz Dolgusu Fiyatları

Ankara yüz dolgusu fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button