Blog geri dön

Vaser Liposuction’ın Avantajları Nelerdir?

Vaser liposuction’ın avantajları arasında şunlar yer alabilir:

  • Vaser liposuction, bölgesel yağ dokularına çok daha büyük bir hassasiyet ile müdahale edilmesine olanak sağlar. Bu yüzden vaser liposuction ile vücut şekillendirme, klasik liposuctiona kıyasla çok daha başarılıdır.
  • Vaser liposuction sırasında kullanılan cihaz yağ dokularını diğer dokulardan ayırt etme özelliğine sahiptir. Böylece yağ dokularının çevresindeki diğer dokulara zarar verilmez.
  • Vaser liposuction sonrasında, klasik liposuctiona kıyasla çok daha az ödem oluşur. Komplikasyonlar çok daha sınırlıdır. Çünkü daha önce de bahsettiğimiz gibi vaser liposuction yağ dokularını hedeflemekte çok daha başarılıdır, çevre dokulara zarar vermeden bu işlemi yapabilir.
  • Vaser liposuction sonrası iyileşme süreci çok daha hızlıdır.
  • Vaser liposuction çok daha modern bir liposuction uygulamasıdır.

Vaser liposuctionın avantajları bu şekilde sıralanabilir.

Vaser Liposuction Mı Klasik Liposuction Mı?

Vaser liposuction, klasik liposuction ile kıyaslandığında çok daha modern ve avantajlı bir uygulamadır. Bu yüzden günümüzde klasik liposuctiona kıyasla daha fazla tercih edilmektedir. Vaser liposuction komplikasyonlarının daha az olması, iyileşme sürecinin daha konforlu olması ve vücut şekillendirme konusunda daha başarılı olması gibi konularda klasik liposuctiondan öne çıkmaktadır.

Vaser Liposuction Hangi Bölgelere Yapılabilir?

Vaser liposuction insan vücudundaki neredeyse tüm bölgelere uygulanabilir. Özellikle de karın-bel bölgesi, basenler, uyluk içi, popo geçişleri, meme bölgesi, yüz, bacaklar ve kollara yaygın bir şekilde uygulanmaktadır.

Vaser Liposuctionın Zararları Var Mı?

Vaser liposuction, klasik liposuctiona kıyasla daha avantajlı olsa da diğer tüm cerrahi müdahaleler gibi bazı komplikasyonlara ve yan etkilere neden olabilir. Bunlar arasında:

  • Operasyona bağlı enfeksiyon gelişimi.
  • Uygulama bölgelerinde geçici ödem ve şişlik meydana gelmesi.
  • Operasyon sonrası bir süre ağrı şikayeti.
  • Kanama.

Vaser liposuctionın yan etkileri bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Vaser Liposuction Fiyatları 2024

Ankara vaser liposuction fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button