Blog geri dön

Göğüs Büyütme Ameliyatında Dikleştirme de Yapılır Mı?

Göğüs büyütme ameliyatı sırasında memelerin dikleştirilmesi de mümkündür. Memeleri büyütmek veya küçültmek amacıyla yapılan operasyonların neredeyse tamamı; memelerin büyüklüğüne veya küçüklüğüne bağlı ortaya çıkan işlevsel sorunlara değil, estetik sorunlara yöneliktir. Bu yüzden de memelerini büyütmek isteyen bireylerin pek çoğu yalnızca büyük memelere değil, aynı zamanda diri ve dik memelere de sahip olmak istemektedir. Günümüzde, meme büyütme ameliyatları kombine bir şekilde meme dikleştirme ameliyatı ile birlikte yapılabilir. Böylece tek bir operasyon ve tek bir iyileşme süreci ile hem memelerdeki hacim sorunu hem de meme sarkması sorunu ortadan kaldırılabilir.

Kombine Göğüs Estetiği Ne Kadar Sürer?

Meme büyütme ve meme dikleştirme amacıyla yapılan kombine göğüs estetiği genellikle 2 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bununla birlikte operasyonun süresi, hastaya özel olarak hazırlanan estetik planlamasına ve operasyonun detaylarına göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Doktorunuz size özel bir meme estetiği planlaması hazırladıktan sonra sizi, operasyonun süresi ve benzer detaylar hakkında kapsamlı olarak bilgilendirecektir.

Kombine Göğüs Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

Meme büyütme ve meme dikleştirme amacıyla yapılan kombine göğüs estetiğinin avantajları arasında şunlar yer almaktadır:

  • Tek bir operasyonla hem büyütme hem de dikleştirme yapılabilir.
  • Hasta tek bir iyileşme sürecinden geçer, iki farklı ameliyatın iyileşme sürecinden geçmesine gerek kalmaz.
  • İki farklı operasyon, çeşitli komplikasyonların meydana gelme riskini arttırabilir. İki ameliyatın tek bir operasyon kapsamında yapılması bu riskleri düşürecektir.

Kombine göğüs estetiğinin avantajları bu şekilde sıralanabilir.

Ankara Göğüs Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2024

Ankara göğüs büyütme ameliyatı fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button