Blog geri dön

Botoksunuz İstediğiniz Gibi Olmadıysa Ne Yapmalısınız?

Botoksun, bireyin beklentilerini karşılamaması, farklı estetik sorunlara veya komplikasyonlara yol açması mümkündür. Bu durumda hastanın yapması gereken ilk şey, uygulamayı gerçekleştiren doktor ile iletişime geçmektir. Bu sayede, eğer uygulama düşük doz kullanımı nedeniyle istenilen sonuçları vermemişse ek seanslar ile revizyon işlemi yapılabilir. Uygulamayı gerçekleştiren doktordan olumlu veya yapıcı geri dönüş alamayan bireyler ise farklı bir doktora başvurarak görüş alabilirler.

Bununla birlikte botoks nedeniyle yüzünün geçirdiği değişimden memnun olmayan bireyler için herhangi bir revizyon uygulaması bulunmamaktadır. Bu kişiler botoksun etkilerinin geçmesini beklemelidir. Botoksun etkileri genellikle 3 ila 5 ay içerisinde tamamen kaybolmaktadır. Yani botoksa bağlı edinilen kazanımlar da sorunlar da kalıcılık göstermemektedir.

Botoksun İstediğiniz Gibi Olması İçin Ne Yapmalısınız?

Botoks gibi estetik uygulamalarında, iyi bir doktor seçimi yapmak ve doktor ile açık bir şekilde iletişim kurmak çok önemlidir. Bu yüzden birey, uygulama öncesinde botoks ile mümkün olabilecek kazanımları detaylı bir şekilde araştırmalı, botokstan beklentilerini gözden geçirmeli ve doktor seçimini özenli bir şekilde yapmalıdır.

Botoks ile elde edilen kazanımların, vaat edilen süre boyunca (3 ila 5 ay) ideal bir şekilde korunması için botoks sonrasında da bazı noktalara dikkat edilmelidir. Botoks uygulanan bölgeye bir süre masaj yapılmamalı ve bölge, en az 1 hafta boyunca sıcağa karşı korunmalıdır.

Ankara Botoks Fiyatları

Ankara botoks fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button