Blog geri dön

Ankara Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

Ankara burun estetiği fiyatları, operasyon sırasında kullanılan tekniklerin türüne, operasyonun detaylarına ve operasyon sürecinin gerçekleştirildiği hastanenin sunduğu imkanlara göre değişiklik gösterilebilir. Aynı şekilde operasyon sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi, operasyonu gerçekleştiren doktorun ücret beklentisi gibi etmenler de burun estetiği fiyatlarını etkileyebilir.

Burun estetiği, günümüzde en çok tercih edilen operasyonlardan biri haline gelmiştir. Gerek ülkemizde gerekse de dünyanın geri kalanında, meme estetiklerinden sonra en çok tercih edilen plastik cerrahi operasyonu burun estetiğidir. İlk başlarda yalnızca siyasi figürler, oyuncular ve ünlüler tarafından tercih edilen bu operasyon günümüzde tüm sosyokültürel ve ekonomik sınıflara mensup bireyler tarafından yaygın bir şekilde talep edilir hale gelmiştir. Bu yüzden de en ucuz burun estetiği operasyonu ile en pahalı burun estetiği operasyonu arasında bir fiyat uçurumu bulunabilmektedir.

Burun Estetiği Ücretsiz Yapılabilir Mi?

Özel veya devlet hastanelerinde gerçekleştirilen burun estetikleri, hangi amaçla yapılıyor olursa olsun tamamen sigorta kapsamına alınmaz, dolayısıyla da tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaz. 

Burun Estetiği Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Burun estetiği fiyatları şu gibi kriterlere göre belirlenir:

  • Operasyonu gerçekleştirecek olan doktorun ücret beklentisi.
  • Hastane giderleri.
  • Operasyon sırasında kullanılan burun estetiği tekniği.
  • Operasyon sırasında kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin kaliteleri.
  • Operasyon sonrasında hastaya sağlanan hizmetler.

Burun estetiği fiyatları bu gibi kriterlere göre belirlenmektedir.

Ankara’da Burun Estetiği Fiyatları

Ankara’da burun estetiği fiyatları, operasyonun detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Call Now Button